Як позбутися від розтяжок у вашому будинку

Деякі люди скаржаться, що позбутися від розтяжок може бути дуже дорогим. Звичайно, ви ніколи не можете очікувати, щоб позбутися від розтяжок, не маючи необхідність вкладати в нього кошти. Але деякі види розтяжок креми і рішення може коштувати багато, особливо якщо вони є популярними брендами. Ще більш дорогими є хірургічних і косметичних процедур, застосування сучасних технологій у боротьбі з розтяжками.

Ці дорогі методи, за загальним визнанням більш ефективною, ніж дешевші методи, але пам’ятайте, що розтяжки можуть прийти від випадку до випадку. Значення, розтяжок засіб для вас може бути не так ефективна, як те ж засіб використовується кимось ще.

Але що це означає? Це означає, що тільки тому, що у вас є розтяжки, ви одягаєте, АОТ автоматично, доведеться вдатися до більш дорогих процедур. Справді, є дуже дешеві методи, які ви можете спробувати, перш ніж ви приступити до розгляду витрачати багато грошей на ньому. І хороша річ про цей метод є те, що вона повинна не працює, ви все одно отримаєте деяку користь, і ви виграли, АОТ відчувати, як багато збиток, тому що провів дуже мало на ньому.

Тут, AOS прості домашні засоби, які ви можете спробувати. Ви можете знайти велику частину необхідних речей у вашому будинку, зокрема вашій кухні.

Ви, Äôll спочатку потрібно свіжозрізане лимона. Потім протерти розрізу лимонів на шкірі, де розтяжок є. Тоді нехай лимона перебування на шкірі протягом 9:55 хвилин (там, AOS нічого поганого дозволити йому сидіти довше, але 5-10 хвилин. Досить). Лимони мають природні кислоти фруктів в ньому, що не тільки живить шкіру, але він також стимулює, що ділянка шкіри, щоб зажити. Це, AOS також природні отшелушивающие кошти.

Після 9:55 хвилин витріть лимон, а потім застосувати якийсь маслом. Деякі люди хочуть, кокосового масла, оливкове масло, і навіть мигдалевого масла. Потім нанесіть масло на уражену ділянку. Мигдальне масло зволожує особливо, і це добре для вашої шкіри. Знову поїхати в 9:55 хвилин. Це допоможе насос крові в шкіру для більш швидкого загоєння.

Дону, АОТ забувайте пити багато води, а також.

Спробуйте це самі. Якщо він працює для вас, то ви тільки що зберегли себе цілу купу грошей на операцію!