Збільшення губ – додати повноти тонкі губи

Збільшення губ є косметична процедура, яка допомагає додати повноти тонкі губи. Це може створити драматичне поліпшення в обох губ, тим самим роблячи губи і обличчя буде виглядати більш молодою. Великі, м’які і чуттєві губи виглядають жіночно і сексуально. Із збільшенням, губи отримати більше визначення і привабливо виглядати більш пухкими, а глибокі і дрібні зморшки над верхньою губою може бути зменшена.

Збільшення губ – додати повноти тонкі губи, щоб зробити їх більш привабливими

Один з декількох процедур можна вдаватися до збільшення губ і поліпшити їх форму.

• Шкірні наповнювачі – На додаток до надання повноту губ, ця процедура може бути використана, щоб виправити недоліки, такі як зморшки і плями помади. Вона також може бути використана для повторного затвердження V-форми занурення на верхній губі (цибуля амура).

• губ імплантати – розрізи для введення імплантатів будуть зроблені в кутах рота або на інший зони (зон) поверхні губ. Імплантат матеріал буде жиру з власного тіла пацієнта (жиру щеплення) та / або синтетичні (наприклад, SoftForm і Gore-Tex) і або натуральні матеріали.

• Жир Щеплення – Забезпечує постійний результат у багатьох випадках. Збільшення губ робиться за допомогою жиру, взятих з іншої частини тіла пацієнта. Жир потім отримують і вводять в губи (и) за допомогою голки.

• ін’єкції в губи – Ін’єкції надають губам тимчасовий виглядати повніше. Речовини, які можуть бути введені, щоб отримати необхідний ефект включати жири, колаген, Autologen, фасції, Dermalogen і Artecoll.

короткий період відновлення

Збільшення губ зазвичай тягне за собою лише на короткий час відновлення, який є полегшенням. Проконсультуйтеся з вашим пластичним хірургом, щоб знайти метод губи поліпшень, які б ідеально і реалістично додати повноти ваших тонких губ. Крім Збільшення губ, є й інші процедури для обличчя омолодження, можна скористатися такими як блефаропластика, отопластика, зміна форми носа, подвійне підборіддя скорочення, збільшення підборіддя і заповнення зморшок.