Ваш ши догляд за шкірою масло дійсно природний

Якщо ви зробили будь-які дослідження у всіх на масло ши, ви знаєте, що є деякі дійсно корисні цілющі властивості. Ви також, напевно, знаєте, що вона може бути використана для чого-небудь від догляду за губами, щоб діти до лупи. Є так багато цілей, я міг би написати звіт. Однак, якщо ви використовуєте вишуканий масло ши, ви не отримуєте всі ці переваги. Процес очищення знищує зцілення масло ши у властивостях. Ваш Shea Butter Догляд за шкірою по-справжньому природним? Ось деякі великі поради, щоб дізнатися.

1. упаковка

По-справжньому натуральний продукт Shea Butter повинні мати екологічно чисті упаковки. Це означає або багаторазові контейнери або упаковки, які були перероблені. Це включає використання найменшу кількість упаковки необхідно. Коли компанії використовувати екологічно чисті упаковки, це добра ознака того, що вони піклуються про ресурси нашої планети, а також про те, що вони посилають своїм клієнтам. Екологічна упаковка легко на навколишнє середовище, і наші кишені. Перевірте ваш Shea Butter контейнер для кошика символ.

2. стійкість

Сталий означає, що продукт забезпечує кращу якість життя для всіх. Ши гайки ніколи не витрачено даремно. Кожна частина використовується. Плоди споживаються, порожня оболонка використовується в якості палива, масла для приготування їжі і масла для догляду за шкірою та краси здоров’я. Вона також забезпечує нажите для рідної жінки, які збирають його. Переконайтеся, що Ви купуєте продукт Shea Butter від компанії, яка працює з жіночими групами співробітництва. Це допомагає тим жінкам, з їх спільнотою, щоб піклуватися про своїх дітей, і мати краще життя.

3. без жорстокості

Перевірте етикетки на продуктах для інформації кажу вам, що компанія не робить тестування на тваринах. Ваш продукт Масло ши не всі, природно, якщо вони роблять випробувань на тваринах. Жорстокість включає, але не обмежується – були побудовані на основі тварини, яка було вбито спеціально для видобутку цього продукту. Були побудовані на основі живої тварини через болісний процес. Перевірте етикетки.

4. інгредієнти

Це не є чистим, якщо вона містить будь-який з наступних. Метилпарабен, пропіленгліколь, феноксіетанол, Imidazalidol сечовина, лаурилсульфат натрію, октілстеарат і аромат. Ви були б здивовані, дізнавшись, що є продукти, які мають “масло ши”, перерахованих на лицьовій стороні упаковки, і немає насправді не масло ши в продукті взагалі!

5. справедливої ​​торгової практики

Справедливої ​​торгової практики, де компанія платить справедливу і конкурентноздатну заробітну плату, щоб фермери і робочі, які виробляють компоненти. Наприклад, жінки з Африки, які виробляють масло ши від каріте горіхів. Якщо ваша компанія не забезпечує справедливу і конкурентноздатну заробітну плату, щоб люди, які роблять працю, щоб отримати ці інгредієнти, швидше за все, це не чисте. Перевірте, всі ці речі, щоб переконатися, що у вас є природне і чисте органічне масло ши, що не уточнюється.

Додаткові відомості про масло ши, будь ласка, відвідайте Чисто Ши на http://www.purelyshea.com/