Marc Jacobs – юнацька конструкцій

Існує ринок в флеш молоді та елітні парфуми дизайнер охоче підтверджують це. Що так багато дизайнерів премії прицілювання і проектування аромати, які хотів би звернутися до молодих людей, Marc Jacobs парфуми є одними з найпопулярніших ароматів і зростання по всьому світу. Протягом багатьох років, бренд зарекомендував себе в якості духів ім’я чоловіка і жінки люблять носити. Назвіть це пристрасть, але Marc Jacobs парфуми користувачам відчувати себе неповною без носити аромати.

Марк Джейкобс Нью-Йорк Дата народження: модельєр, який більше подобається сучасний дизайн. З дитячих років, пан Джейкобс вважався вундеркіндом у своєму власному праві. Молодий Марк Джейкобс сказав досягти міфічного талант у поєднанні з однозначним влади та успіху. Багато гравців моди відносяться до пан Джейкобс як легенда, і дійсно, він є.

Знак пан Джейкобс є одним, який характеризується чутливістю і особистих пристрастей. Він почав створювати одяг в 1984 році для Sketchbook мітку Рубен Томас Інк У 1986 році пан Джейкобс заснував власний невеликий будинок моди і в 1988 році приєднався Perry Ellis в якості глави жінки клянуться дизайн пристрою. У 1997 році пан Джейкобс заснував власний бутік Marc Jacobs розташовується в районі Сохо в Великому Яблуці (Нью-Йорк).

Як модельєр, пан Якобс був відомий як той, хто буде ще більшим посиленням існуючих і раніше створених тих, хто прийшов попереду. Роблячи таким чином, він заслужив репутацію унікального дизайнера з власного життя, з усіма його творчі ідеї вільно тече і проявляється в кожному його шедевром. Кажуть, що найбільший вплив Marc Jacobs ‘є Perry Ellis, і дійсно, це так.

Там була можливою прогресії для кожної одяг розроблений пан Джейкобс. Експерти відзначають, що пан Джейкобс конструкцій робило є прогресії до міської моди з нетрадиційних прохолодно. Таким чином, як легенда, пан Джейкобс був розглянутий американським майстром стилю негайно виливаючи плавний перехід, який в той же час блискучим.

Marc Jacobs, будинки моди, не повинен був бути залишений позаду, коли справа доходить до інших предметів моди розроблена і продається компанією. Модний дім створив і запустив власну лінію ароматів, які пізніше також створила і зміцнила плацдарм компанії на світовій арені моди. Таким чином, через роки, фірма була відома не тільки, щоб одягнути чоловіків і жінок, але і зробити їх запах захоплюючим.

Деякі з найбільш характерних ароматів від Marc Jacobs Marc Jacobs включає Дейзі, яка позначена розкішний аромат. Marc Jacobs Blush солодкий і романтичний з помітним вершковим ароматом, у той час як Марк Джейкобс Сутність, початковий аромат для жінок, було захоплення ароматом природного сади. Marc Jacobs чоловіків поєднує в собі елегантність рис з еротики мускусу і спецій. Marc Jacobs Сплеск має більш прості і приємні аромати. Крім того, Marc Jacobs парфуми також приходять в будинок аромати, щоб освіжити повітря в будинках.