хороші інгредієнти для косметичної

Косметика інгредієнтів походять з різних джерел. Косметика часто використовують яскраві кольори, які є похідними від деяких несподіваних джерел, починаючи від подрібнених комах до іржі. Косметика в різних формах сходять до ранніх цивілізацій, з необхідністю поліпшити ті зовнішності є важливим фактором у залученні партнера. Косметичні інгредієнти можуть виробляти фізичного впливу на шкіру, а також позитивні і негативні ефекти біологічно активними. Багато природні та хімічні інгредієнти використовуються в косметичних виробах. Альфа-гідрокси кислоти активного інгредієнта, отримані з фруктових кислот.

Альфа-гідрокси кислота допомагає очистити верхні шари епідермісу та аванси відновлення вологи і сприяє проникненню інших інгредієнтів, а високо цінуються для використання в боротьбі зі старінням і відбілювання догляду за шкірою. Галун як правило, у формі кристалів або порошку; має сильні в’яжучі властивості, використовується в stypic палички, популярні у чоловіків, які часто самі Нік гоління. Аскорбінова кислота використовується в якості антиоксиданту в L-аскорбінова кислота формі, може мати ефект освітлення шкіри в певних препаратів, є важливим для підтримки, а також відновленню здорових колагенових волокон. Аскорбілпальмітат консерванту з антиоксидантними властивостями.

Аскорбіл пальмітат присутність допомагає зробити можливим змішування вітаміни А, С і D у вигляді суспензії. Кофеїн використовується для полегшення набряклість під очима. Жирні кислоти є хорошим пом’якшувальною і вони утворюють тонку плівку на шкірі, яка не відчуває неприємні. Вони не жирні. Це хороший захисний бар’єр і може бути використаний як повільний поглинаючого агента. Стеаринова кислота є загальним жирну кислоту. Ці жирні кислоти можуть бути змішані з вуглеводнями і синтетичних масел і жирів, так що ви повинні шукати в цих інгредієнтів. Диметикон також форма Silcone; дає ковзати і ковзати до продуктів: була використана в деяких шрам терапії.

Формальдегід є недорогою і корисний консервант, який широко використовується в косметиці як дезінфікуючий засіб, бактерицидний засіб, фунгіцид і де-піноутворювач. Ретинилпальмитат вважається більш стабільною альтернативою сітківки для нормалізації текстури шкіри. Екстракт зеленого чаю, як показують, потужний антиоксидант і знаходиться в Replenix. Сірка допомагає вбити нормальних бактерій на шкірі поліпшення вугрів, себореї та псоріазу умовах. Кетамін і його похідні зустрічаються в багатьох косметиці як вона є “без комедонов”. Гамамелісу є ботанічним з в’яжучими властивостями, допомагає видалити надлишки масла поверхню шкіри. Всі ці косметичні інгредієнти краще вашої шкіри.