природний вигляд грудей – поради про те, щоб отримати кращі результати

Є багато підстав вважати збільшення грудей. Більшість жінок отримати роботу, тому що вони хочуть більш повно, більш жіночні форми. Але один з ризиків, які ви приймаєте, що ваші груди може закінчити тим, що підробка, незручне або неприродним. Що ви можете зробити, щоб переконатися, що ви опинитеся з природно виглядають грудей, коли ви відновлення робиться?

На жаль, немає ніякого способу, щоб абсолютно гарантувати, що ваш новий орган виглядає реальним. Багато жінок виявляються повертатися для другої або третьої операції, щоб виправити в першу чергу. Хоча немає ніякої гарантії, існують стандарти, що всі пластичні хірурги слідувати для того, щоб ви тіла ви хочете. Є також деякі речі, які ви можете зробити. Ось кілька речей, щоб розглянути.

отримати це право вперше

Насамперед, це збільшення грудей дійсно підходить саме вам? Перед тим, як отримати роботу, це гарна ідея, щоб думати про своїх причин для отримання пластичної хірургії. Ви хочете, щоб казкові тіла, які ви завжди мріяли? Чи це з якоїсь іншої причини?

Більшість жінок, які отримати роботу прекрасно регулюється емоційно. Вони просто хочуть, прекрасне тіло, що вони горді, щоб показати, чи вони хочуть, щоб виправити недосконалості природи. Багато хто з жінок, які перестаратися і в кінцевому підсумку з підробленою шукають роботу ті, хто психологічно не готовий.

не перестарайтеся

Правда в тому, що більшість жінок не йдуть для супер-розміру грудей. Один хороший спосіб уникнути підроблених виду роботи, щоб отримати роботу зроблено збільшення грудей, яке є розумним для вашого розміру тіла. Іншими словами, не ходи більше, ніж вам потрібно. Якщо ви кілька мініатюрна, наприклад, піти з невеликими грудьми, яка підкреслить решті частини вашого тіла. Пам’ятайте, що ваша груди тільки одна особливість, яка може бути використана в загальних контурів тіла, щоб ви виглядали фантастично.

ваша хірурга пройшли атестацію?

При спробі знайти хорошого хірурга не забудьте зробити вашу належної обачності і дослідження всіх можливих точок зору до прийняття зобов’язань. Це стало звичайною практикою, щоб піти на так звану “перебудову відпусток”, де ви летите в іншу країну, щоб мати дешеву операцію зробили і ще є час, щоб розслабитися, поки ви там. Падіння такого мислення в тому, що лікарі та хірурги в тих країнах, які пропонують такі послуги, або грубо під кваліфікованим або повністю регулюється. Це саме по собі повинно бути достатньою причиною, але коли ви бачили деякі з результатів погано зроблено хірургічної роботи свято, цього достатньо, щоб поставити вас від ідеї повністю!

Американське суспільство пластичних хірургів навіть йде так далеко, щоб стверджувати, що успіх вашої роботи буде в значній мірі зводяться до хірурга, який ви вибираєте. Як такий, він буде до вас, щоб переконатися, що пластичний хірург ви обираєте, здатні дати вам, що природний вигляд грудей. Витратьте час на вивчення, порівняння і говорити з хірургами, перш ніж вибрати один.