зробити знебарвлення шкіри справа минулого

Віч-на-віч з відомим лікарем шкіру, Dr.Obagi висвітлює нас на зміну кольору шкіри і гіперпігментації.

В. Можна ін’єкцій викликати зміну кольору, особливо після запальних гіперпігментації (PIH)?
Повідомлення гіперпігментації (PIH) викликає потемніння шкіри і зміни кольору, які з’являються у вигляді плям, або, як великі плями на тілі людини. Це тому, що клітини, які зазвичай виробляють коричневий пігмент рівномірно по всій шкірі починають битися швидше і виробляють занадто багато меланіну. Це відбувається через запальної реакції або пошкодження шкіри. Якщо надлишок меланіну виробляється у верхній шар шкіри (епідерміс), пігментації колір темний відтінок коричневого кольору. Якщо надлишок меланіну, що виникає в нижньому шарі шкіри (дерми), сірий або синій відтінок стає видимим.

У будь-який час голку вводять під поверхню шкіри, існує можливість кровотечі і синці, що призводить до тимчасового знебарвлення, але не PIH. Препарати для ін’єкцій, які мають потенціал для алергічних реакцій, таких як колаген або постійного наповнювачі, можуть викликати запальні реакції, які можуть призвести до PIH. Сучасна популярна наповнювачів, які зроблені з гіалуронової кислоти (Juvederm, Рестилайн, Prevelle) не уявляють можливих алергічних реакцій і, отже, пацієнти не схильні до ризику розвитку PIH. У зонах, де шкіра тонка, такі як нижню повіку, блакитного кольору і набряк може відбутися після ін’єкції і може тривати протягом тривалого періоду часу.

Q. Obagi продукти широко поширені в усьому світі. Як ви гарантувати, що кожен клієнт отримує продукт підходить для їхньої шкіри?
Я інформуванню громадськості та медичних працівників, що лікарські препарати повинні використовуватися тільки під медичним наглядом і керівництвом. З цієї причини пацієнти повинні бути обстежені в консультації, які пройшли належну підготовку лікаря або медичного працівника, де комплексний аналіз шкіри і виконується відповідна програма лікування розробляються з використанням відповідних продуктів по догляду за шкірою.
Q. Як ви думаєте, що Obagi продукти можуть забезпечити альтернативу для косметичних операцій?
Якщо використовувати рано, у віці близько 25-30, використання продуктів Obagi може залишити людей, що шукають молодих на невизначений термін, можливо уникнути необхідності косметичної хірургії. Advanced випадків старіння або пошкодження сонця вимагає процедури для відновлення зовнішнього вигляду шкіри до більш молодий вид. Після процедури шкіра може здійснюватися за допомогою правильного використання актуальних агентів не відставати клітини шкіри активними та функціонування.

Obagi Системи і продукти містять рецепт міцності складів. Системи доступні тільки через лікарів, в першу чергу дерматологи, пластичні хірурги, медичні спа і інших догляду за шкірою і медичних фахівців.