домашні рецепти косметики та догляду за шкірою, які ви повинні знати

Жінки більш свідомим про свою шкіру, ніж чоловіки, хоча в ці дні, зростаюча тенденція шкіри свідомість будучи поміченим серед чоловіків, а також. Кожен побажання світяться, еластичною і пороку вільної шкіри, а також різні комерційні косметичні компанії роблять добру освоєння бізнесу і лоскіт це бажання обох наших чоловіків і жінок.

Вони насправді грав з психологією людей, які дуже свідомий про добре виглядати. Це є причиною підвищеної маркетингу справедливості креми для чоловіків і жінок, особа миє та миючі засоби, мило купання, сонцезахисні засоби, тальк і т.д. Кожен видно для захоплення на те, що коли-небудь косметику по догляду за шкірою, що вони отримують на ринку. У випробувати широкий асортимент косметики, людина насправді піддаючи свою шкіру ризику пошкодження, викликані хімічних речовин, присутніх у цих косметичних засобів. Використання комерційної косметики не завжди може бути плідною та, у свою чергу, роблять шкіру грубої, лускатої, зморшкувата і навіть алергія. Шкіра є природним даром Бога, і тому найкраще для лікування шкіри природним шляхом.

Природне, домашнє косметика може виявитися корисним, безпечним і менш дорогим для кожного типу шкіри, і є нульовий коефіцієнт ризику, пов’язаних з пошкодженням шкіри при використанні цих натуральних продуктів. Домашня косметика позбутися токсичної дії хімічних речовин на шкіру і зцілити проблеми з шкірою природно. Багато хто чув про Kumkum Аді tailam формулу в індійській Аюрведе. Це обширна по догляду за шкірою формула справедливості і світіння. Є багато таких формул у сховище природи.

домашня косметика для омолодження шкіри

Нижче наведені деякі прості та ефективні домашні рецепти краси для вашої шкіри, яка не тільки допомагає шкірі світіння природно, але і покращує зовнішній вигляд шкіри і колір обличчя. Ці кошти омолоджуючий ефект і запобігти старіння значно.

1. Суміш однієї чайної ложки огіркового соку, кілька крапель лимонного соку і дрібку порошку куркуми може бути нанесений на обличчя, шию і інші частини і залишають на 30 хвилин. Це ліки від тьмяної шкіри.

2. Масаж шкіри сумішшю одну чайну ложку огіркового соку, рожеву воду і молоко, робить його світіння.

3. Пюре папайї можна наносити на обличчя і шию і залишають на 15 хвилин. Це робить шкіру м’якою і еластичною, а також справедливої ​​лікує прищі.

4. Можна плескатися кокосову воду на обличчя, щоб очистити його і шукати справедливе.

Виглядати молодшим і красива тепер з усіма природними і безпечними домашніми косметики!