домашні маски для обличчя поради

Грань втілюючи раз особистість, так що це дуже важливо, щоб піклуватися про своє обличчя, щоб дати враження, що красиво. Більша частина області особи, як правило, піддається, так що є шанс, де багато пилу і бруду забруднених збирає на обличчі, які можуть порушити вашу шкіру і результати інфекцій, прищі, вугрі, алергія, пігментація, висип і анти-старіння. Угри або прищі в основному відбулося через погані кліматичні умови, пилу, шкідливих звичок харчування і брак сну, стрес, депресія, забруднення і генетичні проблеми, а також. У цій стаття дасть вам деякі корисні домашні рецепти, які допоможуть вам дати чисте і ясне обличчя. Нижче наводиться список, який представляє вам деякі ефективні рецепти будинку.

Підготуйте суміш вівсянки, рожеву воду, випічки соди і нанесіть на на обличчя на 15 хвилин на регулярній основі, а потім очистіть обличчя водою. Повторіть цей рецепт два рази на тиждень, і це допоможе вам для лікування прищів і інших дефектів шкіри. Це один з найприбутковіших домашні препарати, які дають вам чисте і ясне обличчя.

Змішайте гліцерин і сік лайма в кип’яченим молоком і нанести на на обличчя, через деякий час очистити його, коли вони сухі і очистити обличчя теплою водою. Це допоможе вам, щоб дати вам м’якою і еластичною шкіри.

Змішати томатний сік, мед у камфори лосьйоном і нанесіть на обличчя, щоб уникнути очей. Залиште його на деякий час, а потім очистіть його теплою водою. Це одне з найбільш ефективних засобів правового захисту, яка допоможе вам впоратися з проблемою акне.

Підготувати поєднання вівсянки, гліцерин, яєчний білок і мед і нанесіть на обличчя на 15 хвилин і змити його. Цей рецепт допоможе вам дає належну кількість вологи і підтягують шкіру, а також.

Візьміть трохи сандалового дерева і рожевої води і готувати пасту з нього. Нанесіть його на обличчя на деякий час і змити. Це допоможе вам впоратися з жирною шкірою. М’якоть папайї дуже корисно для шкіри, як вона надає вам м’якою і еластичною шкіри.