вільні провисання шкіри – 7 речей, які ви можете зробити про це зараз

Подивимося правді в очі, чи є ви чоловіком чи жінкою ви в 25, 35 45, 55 вільні провисання шкіри може зробити вас виглядати старше раніше, ніж потрібно. Майже кожен хоче виглядати добре, але чому це люди того ж віку може виглядати настільки різні, що того ж віку? У цій статті ми збираємося обговорити 7 факторів, які сприяють вільної провисання шкіри і що ви можете з цим зробити.

№ 1 – Ваш спосіб життя – спосіб життя, який ви ведете може зіграти велику роль в тому, як ви віку. Одна людина може бути пацюки тренажерний зал і спортивні фанатиком. Людина того ж віку можуть мати офісну роботу протягом всього дня, а потім прийти додому і сидіти перед телевізором дим пачку сигарет, і мати кілька напоїв. Звичайно, це перебільшення, але ви отримаєте крапку. Ви не повинні сходити з розуму від вправ річ, просто бути послідовним, і спробувати зробити деякі типи вправ щодня, навіть якщо це нічого більш короткий швидка ходьба і розтяжка.

# 2 – Їжа – Не чекайте, щоб мати велике виглядають шкіри, якщо ви їсте багато перероблених продуктів харчування. Оброблені продукти не містять багато на шляху з харчування, що ваше тіло потребує. Без права види поживних речовин ви втрачаєте колагену і еластину, які сприятимуть значно втратити в’ялої шкіри і на безліч дрібних ліній і зморшок. Ви можете розглянути можливість доповнення високу якість забезпечує необхідні поживні речовини, вам потрібно.

# 3 – по догляду за шкірою – Використання якість самий простий і легкий, щоб піклуватися про тонких ліній, зморшок і в’ялої шкіри. Однак без вирішення цих двох факторів, згаданих вище ви боретеся до битви пагорб. Догляд за шкірою це великий бізнес і багато рекламодавців раз так добре, що вони роблять вони можуть змусити вас купити майже все, що коли справа доходить до догляду за шкірою. Багато людей також мають набір розуму, що найдорожчі продукти є кращими. Велику частину часу це не так.

# 4 – Що шукати в якість продукції по догляду за шкірою – Є основні речі, які викликають старіння, які слід розглянути в будь догляду за шкірою ви вважаєте. Вони 1) Окислення під дією вільних радикалів. 2) втрата колагену і еластину. 3) більш низькі рівні гіалуронової кислоти.

# 5 – використовується в апараті Безпечні інгредієнти? – Це одна з областей, які можуть вас здивувати. Один дуже відомий Фірмова назва продукту, який продається на міжнародному рівні має пестицидів як один з його інгредієнтів. Інші інгредієнти, щоб уникнути є парабени, які preservetives і були пов’язані з раком. Аромат є ще одним ви безумовно хочете залишитися в стороні від того, оскільки довгострокові наслідки від них, всмоктується в кров не є добре.

# 6 – Уникайте косметичних продуктів, які містять фактор SPF – Це дивує багатьох людей. SPF фактори потрапляють в категорію хімічних і не повинні бути використані на щоденній основі. Довгострокові наслідки використання цих не міг, і деякі посилання на рака виявлено не було.

# 7 – Вплив сонця – я зберіг це для останнього, тому що вона дивує більшість людей. Справа в тому, що багато людей не отримують достатньо сонця і відчувають дефіцит вітаміну D, який має багато поганих наслідків для здоров’я. Багато тактику залякування, як правило, більш роздутими компаніями, які зацікавлені в отриманні вас купити їх сонцезахисних кремів і косметичних продуктів з SPF фактором. Тільки Використовуйте сонцезахисний крем або крем від засмаги, коли ви збираєтеся піддаватися впливу прямих сонячних променів надмірного періоду часу.

Те, що ви дізналися тут повинні допомогти у вашій боротьбі з в’ялою шкірою провисання. Пам’ятайте, вам потрібно загальне підхід до проблеми, якщо ви хочете довгострокового успіху. В даний час кращим косметичних продуктів, які є хімічними вільними і всі природні виготовляються в Новій Зеландії. Подивіться, щоб купити найкращі з компаній, розташованих там.